| ბრენდი | LUX GARDEN |
| მოდელი | LX-52CC |
| პროდუქტის ტიპი | ბენზო სათიბელა |
| სიმძლავრე | 1600W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 4059901288112 |
| წონა (კგ) | 8.43 |
| კვების წყარო | საწვავი |
| კომპლექტაცია | 2 საცვლელი პირი + ქამარი |
| ძრავის მოცულობა | 52cc |
| ავზის მოცულობა | 1.2 l |
| ბრუნვის სიჩქარე | 7500 min |
| ღერძის სიგრძე/დიამეტრი | 1500mm/28mm |
| ძუა | 2.5mm |
| მოტორი | 2 ტაქტიანი/გაგრილების სიტემით |
Lux Garden ბენზო სათიბელა LX-52CC
329.0 ₾ 299.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
