| ბრენდი | BLACK&DECKER |
| მოდელი | B&D KW712KA-QS |
| პროდუქტის ტიპი | ელექტრო შალაშინი |
| სიმძლავრე | 650W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 5035048120330 |
| წონა (კგ) | 3 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ზომა | 82mm |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-17000min |
| მუშაობის სიღრმე | 0-2mm |
| კომპლექტაცია | ქეისი + პარალელური მისაბჯენი + დანა ორმხრივი პირით + გადამყვანი მტვერსასრუტზე დასაერთებლად |
B&D KW712KA-QS-ელ. შალაშინი 650W
339.0 ₾ 299.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
