| ბრენდი | BLACK&DECKER |
| მოდელი | B&D KA450-QS |
| პროდუქტის ტიპი | ელექტრო შალაშინი |
| სიმძლავრე | 220W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 5035048561010 |
| წონა (კგ) | 2.68 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ზომა | 113.5x109mm |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-16000min |
B&D KA450-QS- ელ. სახეხი ხელსაწყო 220W
229.0 ₾ 199.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
