| ბრენდი | BLACK&DECKER |
| მოდელი | B&D BEW220-QS |
| პროდუქტის ტიპი | ელექტრო შალაშინი |
| სიმძლავრე | 150W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 5035048704264 |
| წონა (კგ) | 1.5 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ზომა | 114X109mm |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-15000min |
B&D BEW220-QS ელ-საპრიალებელი 150W
179.0 ₾ 149.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
