| ბრენდი | BLACK&DECKER |
| მოდელი | B&D BEG120-QS |
| პროდუქტის ტიპი | ელექტრო სახრახნისი |
| ზომა | 125mm |
| სიმძლავრე | 800W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 5035048677377 |
| წონა (კგ) | 2.06 |
| ფორმა | მოკლე ტარიანი |
| კვების წყარო | 220-240V |
| კომპლექტაცია | დამატებით სახელური + დამცავი |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-11000min |
B&D BEG120-QS-კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო 125mm 800W
229.0 ₾ 189.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
