| ბრენდი | BLACK&DECKER |
| მოდელი | B&D - BEMW461BH-QS |
| პროდუქტის ტიპი | გაზონის საკრეჭი |
| ვოლტი | 220-240V |
| სიმძლავრე | 1400W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 5035048682739 |
| წონა (კგ) | 15.7 |
| კომპლექტაცია | ბალახის შესაგროვებელი |
| ავზის მოცულობა | 40 l |
| თიბვის პარამეტრები | ფართობი: 400m2 სიმაღლე: 20-70mm სიგანე: 34cm |
B&D – BEMW461BH-QS გაზონის საკრეჭი;1400W
699.0 ₾ 629.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
