| ბრენდი | CROWN |
| მოდელი | CT13507 |
| პროდუქტის ტიპი | კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო |
| სიმძლავრე | 1500W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 7640177424921 |
| წონა (კგ) | 4.38 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ზომა | 150mm |
| კომპლექტაცია | დამატებით სახელური + დამცავი |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-9500min |
კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო “ბარგალკა” 180mm 1500w CROWN CT13507
299.0 ₾ 265.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
