| ბრენდი | CROWN |
| მოდელი | CT13500 |
| პროდუქტის ტიპი | კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო |
| სიმძლავრე | 2200W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 7640177422040 |
| წონა (კგ) | 5.2 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ზომა | 180mm |
| კომპლექტაცია | დამატებით სახელური + დამცავი |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-8500min |
კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო “ბარგალკა” 180mm 2200W CROWN CT13500
339.0 ₾ 299.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
