| ბრენდი | CROWN |
| მოდელი | CT13501 |
| პროდუქტის ტიპი | კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო |
| სიმძლავრე | 650W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 7640177420305 |
| წონა (კგ) | 2.7 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ზომა | 115mm |
| კომპლექტაცია | დამატებით სახელური + დამცავი |
| ბრუნვის სიჩქარე | 0-11000min |
კუთხლივ სახეხი ხელსაწყო “ბარგალკა” 650W 115mm CROWN CT13501
149.0 ₾ 135.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
