| ბრენდი | CROWN |
| მოდელი | CT11012 |
| პროდუქტის ტიპი | ელექტრო ფრეზი |
| სიმძლავრე | 1050W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 7640177422491 |
| წონა (კგ) | 3.2 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ბრუნვის სიჩქარე | 12000-30000min |
| ვაზნის დიამეტრი | 8mm |
ელექტრო ფრეზი 1050W CROWN CT11012
289.0 ₾ 259.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
