| ბრენდი | Total |
| მოდელი | TB2006 |
| მოხმარებადი სიმძლავრე | 2000 W |
| ძაბვა | 220-240 V |
| სიხშირე | 50-60 Hz |
| სამუშაო ტემპერატურა | 50 - 350 - 550 °C |
| ჰაერის ნაკადი | 300 - 500 ლ/წთ |
| ომპლექტაცია | საფხეკი და საქშენი |
ელექტრო ფენი Total TB2006
119.0 ₾ 89.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
