| ბრენდი | CROWN |
| მოდელი | CT15213-125-W |
| პროდუქტის ტიპი | ცირკული ხერხი ბეტონზე |
| სიმძლავრე | 1600W |
| გარანტია | 1 წელი |
| შტრიხ-კოდი | 7640177426987 |
| წონა (კგ) | 4.47 |
| კვების წყარო | 220-240V |
| ბრუნვის სიჩქარე | 12000min |
| ფუნქციები | რეგულირებადი ჭრის სიღრმე |
| მუშაობის პარამეტრები | სიღრმე: 40.5mm; დისკი 22.23mmXმაქს:2.0mm |
ბეტონის საჭრელი ცირკული ხერხი 125mm 1600w CROWN CT15213-125-W
329.0 ₾ 279.0 ₾
აქციის დასრულებმადე დარჩა
0
დღე
00
საათი
00
წუთი
00
წამი
